Aktualizace předprodeje vstupenek na Zlatou tretru Ostrava

27. 08. 2020 | 08:00

vzhledem k platným opatřením v rámci prevence Covid-19

V návaznosti na současnou úpravu pravidel vlády pro pořádání venkovních sportovních akcí bychom vás rádi informovali, že byly uvolněny do prodeje další vstupenky. Do vyprodání možné kapacity zbývá 1000 ks. 

Zároveň bychom vás chtěli upozornit, že zakoupit vstupenku na Zlatou tretru Ostrava 2020 lze pouze online. Na místě před akcí se vstupenky v letošním roce s konečnou platností prodávat nebudou. 

Závěrem jedno důležité upozornění a velká prosba organizátorů o spolupráci a pochopení ze strany všech diváků, kteří si vstupenku již zakoupili nebo zakoupí. Abychom vůbec mohli alespoň v omezeném množství Vás, diváky, přivítat na ochozech, musíme respektovat současná hygienická pravidla pro sportovní akce a Vás, nejlepší fanoušky atletiky na světě, s ohledem na Vaši bezpečnost, rozprostřít do oddělených sektorů. 

Je tedy pravděpodobné, že Vás pořadatelská služba po příchodu na stadion doprovodí na jiné místo, než jste si zakoupili. Velmi Vás prosíme, abyste situaci tolerovali, zůstali i přesto věrni Zlaté tretře Ostrava a všechny atlety, kteří přijedou za Vámi, skvělými ostravskými fanoušky, přišli povzbudit a podržet i přes tuto komplikaci. 

Děkujeme!

O aktuálních pokynech pro pobyt na stadionu Vás budeme informovat prostřednictvím našich kanálů. V této chvíli základní opěrné body pro Vaše časové plány:  

Dění na stadionu začne začne národním programem od 15:00 . Od 16:00 budou připraveny první mezinárodní technické disciplíny, od 17:00 finále Čokoládové tretry a od 18 hodin čeká diváky hlavní program s ukončením ve 20.30.

Těšíme se na Vás!

 

[ ...zpět ]

© 2020 Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z. s. | made 7M